UREYIN.AZ
Canli Futbol Neticeleri
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Dünen baş tutmuş oyunların neticeleri

International - Copa Libertadores Qualification
23:15, San Jose 0:1 Guarani

England - Premier League
20:30, Leicester City 4:1 West Ham United
20:30, Tottenham Hotspur 2:1 Norwich City
21:15, Manchester United 0:2 Burnley

International - AFC Champions League Qualification
10:00, Bunyodkor Tashkent 4:1 Al Zawraa

England - Championship
20:45, Nottingham Forest 1:1 Reading
20:45, Charlton Athletic 0:0 Fulham

Greece - Super League
14:00, AE Larissa 2:2 Panetolikos
16:15, NFC Volos 1:3 AEK Athens
16:15, OFI Crete 0:1 Olympiacos
18:30, Panathinaikos 3:0 Atromitos

Italy - Coppa Italia
18:00, Fiorentina/Cittadella -:- Atalanta
18:00, SPAL 2013/Lecce -:- AC Milan
18:00, Udinese/Bologna -:- Juventus
18:00, Genoa/Ascoli Calcio 1898 FC -:- Torino
20:45, Juventus 3:1 Roma

Netherlands - KNVB Cup
18:30, Heracles 0:2 Vitesse
20:45, Ajax 7:0 Spakenburg
20:45, SC Heerenveen 6:5 Willem II

Scotland - Premiership
20:45, Aberdeen 0:1 Motherwell
20:45, Hibernian 2:1 Hamilton Academical
20:45, Kilmarnock 1:3 Celtic
20:45, Livingston 1:0 St. Johnstone
20:45, Rangers 1:0 St. Mirren
20:45, Ross County 0:0 Hearts

Spain - Copa del Rey
19:00, Elche 5:6 Athletic Bilbao
19:00, UD Ibiza 1:2 Barcelona
21:00, Real Sociedad 2:0 Espanyol
21:00, Girona 0:3 Villarreal
21:00, Tenerife 2:1 Real Valladolid
21:00, Badalona 1:3 Granada
21:00, Unionistas de Salamanca 1:3 Real Madrid
21:00, Logrones 0:1 Valencia

Turkey - Cup
12:00, Kasimpasa 3:2 Alanyaspor
15:00, Goztepe 2:2 Antalyaspor
18:30, Besiktas 2:3 Erzurum BB

Belgium - Cup
20:45, Club Brugge 1:1 Zulte Waregem

International - Club Friendlies
13:00, Randers FC 4:3 Vendsyssel FF
14:00, Austria Wien 5:1 FC Petrzalka 1898
15:00, OB 3:1 Helsingborg
16:30, Austria Wien -:- Vasas Budapest

France - League Cup
21:00, Reims 0:3 Paris Saint-Germain

Italy - Serie C Grp. A
15:00, Pianese 0:0 Pro Vercelli
15:00, Juventus U23 2:2 Novara
15:00, ASDC Gozzano 0:1 Alessandria
15:00, Renate 2:1 Giana Erminio
16:00, AlbinoLeffe 0:1 Pistoiese
18:00, Olbia 1:2 Robur Siena
18:30, Lecco 2:2 S.S. Arezzo
18:30, Pergolettese 0:0 Como
20:45, Monza 2:0 Pro Patria
20:45, Carrarese 2:1 Pontedera

Italy - Serie C Grp. B
16:00, Sudtirol 2:0 Vis Pesaro
18:30, R.C. Cesena 0:1 Carpi
18:30, Ravenna 1:0 Fermana
18:30, Imolese Calcio 1:0 Rimini
20:45, Sambenedettese 1:1 Alma Juventus Fano
20:45, L.R. Vicenza Virtus 1:0 Modena
20:45, FeralpiSalo 1:1 Reggio Audace
20:45, Calcio Padova 3:2 Virtus Verona

Italy - Serie C Grp. C
14:30, AZ Picerno ASD 3:1 Cavese
15:00, Paganese 0:0 Viterbese
15:00, Catania 3:1 Avellino
15:30, Casertana 0:0 Potenza
18:00, Teramo 1:0 Catanzaro
18:30, Bisceglie 1:0 Rende
18:30, Vibonese 0:1 Monopoli
20:45, Reggina 1:2 Virtus Francavilla
20:45, Bari 1:0 Sicula Leonzio
20:45, Ternana 3:0 Rieti

Albania - Kategoria Superiore
14:00, Luftetari 0:0 Kukesi
17:00, KF Tirana 2:1 Bylis

Bolivia - Primera Division - Apertura
01:30, Blooming 1:1 Real Santa Cruz
20:00, Guabira 2:1 Always Ready
20:00, Aurora 4:0 Real Potosi
21:00, Bolivar 3:1 CA Palmaflor

Brazil - Carioca Taca Guanabara
20:00, Volta Redonda 4:0 AD Cabofriense
20:00, Macae 0:3 Boavista

Brazil - Mineiro
00:00, Coimbra 1:1 Uniao Recreativa dos Trabalhadores
01:30, Uberlandia 0:1 Atletico MG

Brazil - Paulista A1
21:00, Novorizontino 2:0 Oeste FC
23:15, Inter de Limeira 0:4 Guarani
23:15, Ituano FC 0:4 Palmeiras

Chile - Cup
22:30, Universidad de Chile 1:2 Colo Colo

Costa Rica - Primera Division Clausura
22:00, Limon 0:2 Club Sport Herediano
22:00, La U Universitarios 1:2 LD Alajuelense

Cyprus - Cup
15:00, Omonia Nicosia 3:0 Ermis Aradippou
16:00, Doxa Katokopia 1:1 Enosis Paralimni
17:00, Karmiotissa Pano Polemidion 0:1 AEK Larnaca
18:00, Apollon Limassol 1:0 APOEL Nicosia

El Salvador - Primera Division - Clausura
22:00, Once Deportivo 2:1 Municipal Limeno
22:15, Jocoro FC 0:0 Isidro Metapan
22:30, El Vencedor 1:0 CD Chalatenango

India - Indian Super League
15:00, Bengaluru FC 3:0 Odisha FC

Mexico - Copa MX Final Stage
02:00, Queretaro FC 3:2 FC Juarez
02:00, Venados FC 1:1 Pachuca
04:00, Atletico de San Luis 0:1 Tijuana
04:00, CD Guadalajara 1:2 Dorados

Morocco - Botola Pro
19:00, Raja Casablanca 1:1 MCO Oujda

Portugal - League Cup Final Stage
20:45, Vitoria de Guimaraes 1:2 FC Porto

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah


Ana Sehife
Style:Göy (facebook)